Kancelaria prawna w Lubinie – o nas

Kancelaria Adwokacka Grzegorza Buby funkcjonuje w Lubinie od 2005 roku. Świadczy usługi prawne dla klientów z terenu całego województwa dolnośląskiego. Nasi prawnicy udzielają rad i pomocy prawnej z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, a także prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zajmujemy się różnymi typami spraw – w tym rozwodami, separacjami, podziałem majątku i postępowaniami związanymi z opieką nad dziećmi. Prowadzimy sprawy dotyczące spadków – ich przyjęcia bądź odrzucenia, podziału spadku itd. Ponadto podejmujemy się zadania rejestracji spółek, opiniowania umów cywilnoprawnych i pomocy prawnej o innym charakterze. Z zakresu prawa karnego pomagamy na przykład w przypadku postępowania przygotowawczego przed Sądem I instancji.

Pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście

Każdemu klientowi zapewniamy takie samo zaangażowanie oraz indywidualne podejście, dbając o jak najszybsze zakończenie sprawy z pozytywnym dla niego skutkiem. Staramy się nie tylko o to, by udzielana przez nas pomoc prawna stała na najwyższym poziomie, ale również o to, by zapewnić klientowi poczucie bezpieczeństwa. Stawiamy na przejrzystą komunikację w relacji adwokat-klient, wierząc, że jest to jeden z podstawowych czynników decydujących o sukcesie sprawy. Nasza kancelaria prawna jest otwarta na wszystkich klientów, każdemu starając się zaoferować najwyższej jakości usługi prawne. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne, jak i jednostki samorządów terytorialnych, czy firmy.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat działalności kancelarii i możliwości skorzystania z naszych usług.


adwokat lubin
Prawo karne

Służymy Państwu pomocą w postępowaniu przygotowawczym przed Sądem w postępowaniu odwoławczym, w postępowaniach szczególnych i wykonawczych…

Więcej >
adwokat lubin
Prawo rodzinne

Prowadzimy usługi w pełnym zakresie z uwzględnieniem spraw rozwodowych, alimentacyjnych oraz o podział majątku…

Więcej >
adwokat lubin
Prawo cywilne

Prowadzimy obsługę prawną osób fizycznych krajowych i zagranicznych. Przygotowujemy i opiniujemy umowy…

Więcej >
adwokat lubin
Prawo gospodarcze

Kompleksowe doradztwo prawne począwszy od rozpoczęcia działalności, w tym: badania spółek, prowadzenie spraw korporacyjnych…

Więcej >