Kancelaria prawna w Lubinie – o nas

Kancelaria Adwokacka Grzegorza Buby funkcjonuje w Lubinie od 2005 roku. Świadczy usługi prawne dla klientów z terenu całego województwa dolnośląskiego, w tym Głogowa i Polkowic. Nasi prawnicy udzielają rad i pomocy prawnej z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, a także prawa rodzinnego i opiekuńczego. Zajmujemy się różnymi typami spraw – w tym rozwodami, separacjami, podziałem majątku i postępowaniami związanymi z opieką nad dziećmi. Prowadzimy sprawy dotyczące spadków – ich przyjęcia bądź odrzucenia, podziału spadku itd. Ponadto podejmujemy się zadania rejestracji spółek, opiniowania umów cywilnoprawnych i pomocy prawnej o innym charakterze. Z zakresu prawa karnego pomagamy na przykład w przypadku postępowania przygotowawczego przed Sądem I instancji.

Zaangażowani i profesjonalni prawnicy

Jako prawnicy, każdemu klientowi zapewniamy takie samo zaangażowanie oraz indywidualne podejście, dbając o jak najszybsze zakończenie sprawy z pozytywnym dla niego skutkiem. Staramy się nie tylko o to, by udzielana przez nas pomoc prawna stała na najwyższym poziomie, ale również o to, by zapewnić klientowi poczucie bezpieczeństwa. Stawiamy na przejrzystą komunikację w relacji prawnik-klient, wierząc, że jest to jeden z podstawowych czynników decydujących o sukcesie sprawy. Nasza kancelaria prawna jest otwarta na wszystkich klientów, każdemu starając się zaoferować najwyższej jakości usługi prawne. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne, jak i jednostki samorządów terytorialnych, czy firmy.

Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat działalności kancelarii prawnej w Lubinie i możliwości skorzystania z usług naszych prawników.