Usługi prawne – zakres pomocy prawnej

Nasza kancelaria prawna świadczy usługi związane z wieloma dziedzinami prawa. W zakresie naszych kompetencji znajdują się przede wszystkim zagadnienia z zakresu:

  • prawa cywilnego,
  • prawa karnego,
  • prawa rodzinnego,
  • prawa spadkowego,
  • prawa gospodarczego.

Kompleksowa pomoc prawna – szczegóły oferty kancelarii

W zakresie prawa karnego zajmujemy się pomocą prawną w postępowaniu przygotowawczym przed Sądem I Instancji, a także w postępowaniu odwoławczym, postępowaniu wykonawczym i szczególnym.

Prawo cywilne to m.in. przygotowywanie i opiniowanie umów różnego typu, sprawy dotyczące windykacji zaległości oraz szereg innych zagadnień.

Jedną z naszych specjalności są też wymagające dużej wiedzy, doświadczenia i taktu sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Nasza kancelaria adwokacka proponuje pomoc prawną obejmującą m.in. rozwody, podział majątku, a także kwestię opieki nad dziećmi. Zajmujemy się też prawem spadkowym, wspierając klientów w walce o spadek i zachowek, biorąc udział w sprawach o odrzucenie spadku, podział spadku czy stwierdzenie nieważności testamentu.

Ostatnią dziedziną prawną naszego działania jest prawo gospodarczeRejestrujemy spółki, badamy je (czyli robimy tzw. audyt prawny), nadzorujemy zmiany w Krajowej Radzie Sądownictwa, a także zajmujemy się kwestią umów cywilnoprawnych.

Prosimy o kontakt, jeśli interesują Państwa nasze usługi prawne.